Porzellan

Zahl der Lose: 90

Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó)  matricás tányérok  (2db), hibátlan, d:23 cm (2×)
11122.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Terebess porcelán teás készlet, az egyik hiányos: 4+3 db csésze+alj, matricás, jelzettek, saját dobozukban, az egyik csésze füle letört, d: 5 ill. 11 cm
11123.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aqvincumi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11124.

Rufpreis:
1 200 HUF
25

Gránit fajansz gyógyszeres tégely Chinoin benyomott jelzéssel d: 13 cm m: 12 cm Alján minimális lepattanás
11125.

Rufpreis:
2 000 HUF

1827 Royal Vienna (Alt Wien) dísz tányér, kézzel festett, jelzett, kopott,  d:22 cm / Royal Vienna (Alt Wien) plate, hand-painted, worn gilding
11126.

Rufpreis:
5 000 HUF

Oscar Schaller Bavaria teás készlet, kopott, jelzett (1000/1000 feinsilber)
11127.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hutschenreuther jelzett német porcelán teáskészlet. Hat személyes, komplett. hibátlan / Tea set for 6.
11128.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

XX. sz. eleje: Hévíz gyógyfürdő porcelán emlékbögre festett képpel. Victoria porcelán d: 8 cm kis csorbával
11129.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ilmenau fali tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:26 cm
11130.

Rufpreis:
800 HUF

Enoch wedgwood emeletes kínáló, levonó képes, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm, m:25 cm
11131.

Rufpreis:
2 400 HUF

Augarten Wachau fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11132.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Royal Wettina szecessziós váza, biszkvit porcelán, festett, sérült, jelzett,  m:33 cm
11134.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF