Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1517805
11122
288
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) matricás tányérok (2db), hibátlan, d:23 cm (2×) 1513599
11123
288
2 db Terebess porcelán teás készlet, az egyik hiányos: 4+3 db csésze+alj, matricás, jelzettek, saját dobozukban, az egyik csésze füle letört, d: 5 ill. 11 cm 1517554
11124
288
Aqvincumi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1513960
11125
288
Gránit fajansz gyógyszeres tégely Chinoin benyomott jelzéssel d: 13 cm m: 12 cm Alján minimális lepattanás 1518749
11126
288
1827 Royal Vienna (Alt Wien) dísz tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:22 cm / Royal Vienna (Alt Wien) plate, hand-painted, worn gilding
1491464
11127
288
Oscar Schaller Bavaria teás készlet, kopott, jelzett (1000/1000 feinsilber) 1517848
11128
288
Hutschenreuther jelzett német porcelán teáskészlet. Hat személyes, komplett. hibátlan / Tea set for 6. 1513973
11129
288
XX. sz. eleje: Hévíz gyógyfürdő porcelán emlékbögre festett képpel. Victoria porcelán d: 8 cm kis csorbával 1486272
11130
288
Ilmenau fali tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:26 cm
1513726
11131
288
Enoch wedgwood emeletes kínáló, levonó képes, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm, m:25 cm 1513001
11132
288
Augarten Wachau fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
1506141
11134
288
Royal Wettina szecessziós váza, biszkvit porcelán, festett, sérült, jelzett, m:33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF