Porzellan

Zahl der Lose: 90

Apulum porcelán figurapár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 21x18x12 cm
11135.

Rufpreis:
1 800 HUF
11

Wedgewood porcelán mandzsetta pár, hajós dísszel / Pair of Wedgewood cuffs
11136.

Rufpreis:
1 200 HUF
17

Limoges-i porcelán 2 db mini kiöntő, m: 9 cm + dobozka, 5x5x3 cm, matricásak, jelzett, kis kopásnyomokkal
11137.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai porcelán tálka + kanál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, h: 14 cm
11138.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Emlék bögre Milleniumi emlékművel, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 8 cm.
11139.

Rufpreis:
800 HUF

Forgó fejű porcelán elefánt, jelzés nélkül, m: 7 cm
11140.

Rufpreis:
1 200 HUF

Degrenne tál matricás képpel (cca 1900 operáció), jelzett, hibátlan, 20×20 cm
11141.

Rufpreis:
800 HUF

11142.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db só-bors tartó, matricás, jelzés nélkül, kopott,7×4 és 8×5 cm
11143.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hölgy kézitükörrel, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:18 cm
11144.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tigris mintás retro kávés készlet 5 személyes. Jelzett, hibátlan
11145.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán hölgy büszt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
11146.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF