Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1516918
11135
288
Apulum porcelán figurapár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 21x18x12 cm 1513990
11136
288
Wedgewood porcelán mandzsetta pár, hajós dísszel / Pair of Wedgewood cuffs 1518914
11137
288
Limoges-i porcelán 2 db mini kiöntő, m: 9 cm + dobozka, 5x5x3 cm, matricásak, jelzett, kis kopásnyomokkal 1513624
11138
288
Kínai porcelán tálka + kanál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, h: 14 cm 1517483
11139
288
cca 1900 Emlék bögre Milleniumi emlékművel, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 8 cm. 1516786
11140
288
Forgó fejű porcelán elefánt, jelzés nélkül, m: 7 cm
1463444
11141
288
Degrenne tál matricás képpel (cca 1900 operáció), jelzett, hibátlan, 20×20 cm 1470217
11142
288
1516366
11143
288
2 db só-bors tartó, matricás, jelzés nélkül, kopott,7×4 és 8×5 cm 1514792
11144
288
Hölgy kézitükörrel, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:18 cm 1517520
11145
288
Tigris mintás retro kávés készlet 5 személyes. Jelzett, hibátlan 1424854
11146
288
Porcelán hölgy büszt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF