Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1315273
11147
288
Keleti motívumos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm
1512169
11148
288
Hegedülő figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm 1512165
11149
288
Kürt fújó figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
1512337
11150
288
Nevető Buddha, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m: 20 cm
1511023
11151
288
Kanalazó kislány, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1514736
11152
288
Hollóházi Szász Endre által tervezett tányér, matricás, jelzett, eredeti, kissé megviselt dobozban d: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF