https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 90

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett (tervező:Török János), hibátlan, m:21 cm
1
11098.

Zsolnay eozin mázas váza, jelzett (tervező:Török János), hibátlan, m:21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Zsolnay szamár, kézzel festett, jelzett,  hibátlan, m:12 cm
1
11099.

Zsolnay szamár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
15
 
Zsolnay füles váza, alap mázzal,  jelzett, hibátlan, m:26 cm
1
11100.

Zsolnay füles váza, alap mázzal, jelzett, hibátlan, m:26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay retró váza, mázas festett porcelán, jelzett (tervező: Török János), hibátlan, m:40 cm
1
11101.

Zsolnay retró váza, mázas festett porcelán, jelzett (tervező: Török János), hibátlan, m:40 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Zsolnay szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm
1
11102.

Zsolnay szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Zsolnay ökörvér mázas figura, apró lepattanással, jelzett, m:26 cm
1
11103.

Zsolnay ökörvér mázas figura, apró lepattanással, jelzett, m:26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
40
 
Zsolnay  virág mintás mokkás készlet, rózsaszín mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan
1
11104.

Zsolnay virág mintás mokkás készlet, rózsaszín mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
19
 
Zsolnay retro karácsonyi süteményes készlet, 6+1 tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:19,5 cm (6×), d:25 cm
1
11105.

Zsolnay retro karácsonyi süteményes készlet, 6+1 tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:19,5 cm (6×), d:25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:22 cm
1
11106.

Zsolnay kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:22 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan/  Hand painted Zsolnay porcelain figure of an old peasant, 32x24x20cm
1
11107.

Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Hand painted Zsolnay porcelain figure of an old peasant, 32x24x20cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott aranyozás, jelzett
1
11108.

Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott aranyozás, jelzett

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay vetkőző akt, alapmázzal, jelzés nélkül, hibátlan. m: 26 cm
1
11109.

Zsolnay vetkőző akt, alapmázzal, jelzés nélkül, hibátlan. m: 26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse