Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1516010
11074
288
Herendi Viktória mintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1516042
11075
288
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1516047
11076
288
Herendi Viktória mintás virágos fogpiszkáló tartói, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1516065
11077
288
Herendi madár mintás fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett (1941), hibátlan, m:3 cm, h:4 cm 1516220
11078
288
Herendi Viktória mintás fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm, h:7 cm 1515274
11079
288
3200
Herendi Eton mintás mélytányér és lapostányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:24 és 25 cm 1515277
11080
288
3200
Herendi Eton mintás mélytányér és lapostányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:24 és 25 cm 1515287
11081
288
Herendi virág mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett (1941), hibátlan, d:23,5 cm 1515267
11082
288
3200
Herendi Eton mintás mélytányér és lapostányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:24 és 25 cm 1514890
11083
288
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1514779
11084
288
Herendi Viktória mintás cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:5 cm 1514297
11085
288
Herendi Viktória mintás tojás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:6,5 cm, m:4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF