Porzellan Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512183
11086
288
Herendi békás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×10 cm 1503586
11087
288
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1504221
11088
288
Herendi virág mintás ékszertartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5,5 cm, d:6,5 cm 1518702
11089
288
Zsolnay eozin mázas vázas, jelzett, alján minimális hibával, m: 16 cm 1518716
11090
288
Zsolnay Pompadour mintás mokkás csésze, 6 db + 6 db csészealj, kézzel festett, jelzett, egyik csészén minimális hibával 1518839
11091
288
Zsolnay porcelán kislány tejes korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 1517546
11092
288
Zsolnay kisfiú a búgócsigával, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h: 14 cm (tervező:Sinkó András) 1517476
11093
288
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 1485817
11094
288
Zsolnay alapmázas fekvő akt, jelzett, apró lepattanással, 24x14x12 cm 1514712
11095
288
Zsolnay porcelán nyuszi, nagyobb méret kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x7 cm 1516975
11096
288
Zsolnay eozin mázas tálka (Pécs nevezetességeivel), jelzett, hibátlan, 8×13 cm 1517032
11097
288
Zsolnay nagybőgős figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22 cm (tervező:Sinkó András) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF