Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
Somfay Margit: A félhold árnyékában. Bp., é.n. Magyar Könyvbarátok. 317 p., Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva, melyeket Petry Béla készített. Kiadói egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
Radó Antal: Az olasz irodalom I-II. Budapest,1896,Magyar Tudomány Akadémia. MTA-Új Folyam XXVI-XXVII. kötet. Kiadói egészvászon borító, márványozott lapélekkel. 515+552 p. Első kiadás! A borító picit foltos, sarkai picit kopottak.
Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.