Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner Irodalm Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói viseltes papírborítóban, de ezt leszámítva jó állapotban.
Igazgatósági jelentések a takarékpénztárak és bankok országos nyugdíjpénztára működéséről. Éves jelentések 1930 és 1940 között, egybekötve. Korabeli egészvászon-kötésben.
Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.
Benka Gyula Emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Budapest, é.n., Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos gerinccel, picit laza kötéssel, fotókkal illusztrált, ajándékozási bélyegzővel.