Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

13961.

Rufpreis:
1 200 HUF

13962.

Rufpreis:
2 000 HUF

13963.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13964.

Rufpreis:
2 000 HUF

13965.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

13966.

Rufpreis:
3 000 HUF

13967.

Rufpreis:
1 200 HUF

13968.

Rufpreis:
1 000 HUF

13969.

Rufpreis:
1 400 HUF

13970.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

13971.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III+VII. Budapest, 1880-1882,1900, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a borítók picit kopottasak, néhány lap foltos, de alapvetően jó állapotban. Nem teljes, csak az első három, és a hetedik kötet.
13972.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF