https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1410144
13901
284
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Budapest, 1936, Révai. Kiadói félhalina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1427654
13902
284
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Halassy-Nagy József: Ember és világ. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1427655
13903
284
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Hegedűs Lajos: Így tanuljunk angolul. I. rész kezdőknek. Pécs, 1946, Dr. Karl Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás, 183 p. Kiadói papírkötés, némileg szakadt borítóval, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1319060
13904
284
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1362775
13905
284
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1335077
13906
284
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1334798
13907
284
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tokunaga Naosi: Sikátor. Bp., 1946, Anonymus Kiadó. Kiadói félvászonkötésben. 1330195
13908
284
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1370653
13909
284
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1939, Viktória Kiadás. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1370655
13910
284
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolt Béla:Versek. Budapest, 1929, Genius-Kiadás. Kiadói papír kötésben. 1300012
13911
284
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szegedi István: Boldogság elé. Uj versek. Bp., 1921, Pfeifer F. biz. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1224450
13912
284
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vándor Kálmán: Mea maxima culpa. Bp., é.n., Pantheon. 269 p. Első kiadás! A szerző által dedikált példány! Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse