https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1363848
13913
284
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: A Jég-Szfinksz. I-II. Fordította: Dr. Bethlen Oszkár. Budapest, 1889, Sachs és Pollák Könyvkereskedése. Kopottas kiadói festett egészvászon, 142+159 p. A borítók kopottasak. A kötések meglazultak. Pár lapszél szakadozott.
Das Lot is nicht erreichbar
1427680
13914
284
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csiky Gergely: Cecil házassága. Csiky Gergely Színművei VIII. Budapest, 1884, Athenaeum Rt., 100 p. Kiadói papírkötés, picit szakad papírkötés, felvágatlan lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1427675
13915
284
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somlyó György: Kérdés és felelet. Tanulmányok. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1354076
13916
284
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. Könyvkötői kemény papírkötés, 43 p. Első kiadás! A címlapot Divéky József rajzolta. A gerince sérült, hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
1354032
13917
284
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verlaine: Versek - Poésies. Poezis Kétnyelvű Kiadása. Szily Ernő fordítása. Budapest, É.N., Poézis. 1000 számozott példányból a 36. sz. példány. Fűzött papírkötés, 126 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A borítója kissé foltos, kopott. Pár lap sarka gyűrött.
Das Lot is nicht erreichbar
1365930
13918
284
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mezo Ferenc: Olympiai kalauz. Budapest, 1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Szerző által dedikált példány. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1219823
13919
284
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1317817
13920
284
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kleist, Heinrich von: Amphitryon. Vígjáték Moliere nyomán. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1939, Singer és Wolfner. 97 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1335049
13921
284
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gotthold Ephraim Lessing: Barnhelmi Minna vagy A katonaszerencse. Vígjáték. Ford. Kazinczy Ferencz. Bp., 1889, Franklin. 1 t. 215 l. 12 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1330985
13922
284
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arcibasev: Féltékenység. Dráma öt felvonásban. Fordította Biró Lajos. Bp., 1918, Singer és Wolfner. A címlap javított. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1258716
13923
284
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lóránth László: Helyszíni közvetítés. Bp., é.n., Bibliotéka. 45 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1258711
13924
284
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lóránth László: Vidám filozófia. Bp., 1938, Bibliotéka. 47 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse