Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

13792.

Rufpreis:
2 800 HUF

13793.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13794.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

13795.

Rufpreis:
8 000 HUF

13796.

Rufpreis:
1 000 HUF

Josef Opatosuh: Mordecháj, az erdei zsidó. Fordította: H. Ádám Géza. Budapest, é.n., Tábor. Kiadói foltos egészvászon kötés.
13797.

Rufpreis:
1 800 HUF

13798.

Rufpreis:
2 400 HUF

Benedek Elek: Galambok. Budapest, 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik kiadás. Kiadói kopottas félvászon kötés.
13799.

Rufpreis:
800 HUF

2 db társastánccal kapcsolatos könyv: Alex Moore: Társastánc., Wolfgang Steuer Rock'n'Roll
13800.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csoóri Sándor: Nappali hold. Bp., 1991. Püski
13801.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stelczer Árpád: Cseh-magyar, magyar-cseh szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1967, Terra. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban!
13802.

Rufpreis:
1 200 HUF

13803.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF