Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1076970
13804
284
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
1258351
13805
284
1321351
13806
284
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p. 1320942
13807
284
1222269
13808
284
1139559
13809
284
1221369
13810
284
1238092
13811
284
1458143
13812
284
A cirill betűs szláv nyelvek neveinek magyar helyesírása. Az újgörög nevek magyar helyesírása. Szerk.: Hadrovics László, Zoltán András. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
1458178
13813
284
Iglói Endre, Jagusztin László: Poétikai és irodalomtörténeti fogalmak. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, orosz és magyar nyelven.
1457758
13814
284
Révész Béla: Ady Endre életéről, verseiről, jelleméről. Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., kiegészített második kiadás. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, kissé sérült kötéssel, pár lap kijár, fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal, és képekkel. 1458155
13815
284
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF