Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
13804.

Rufpreis:
2 400 HUF

13805.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p.
13806.

Rufpreis:
1 400 HUF

13807.

Rufpreis:
1 200 HUF

13808.

Rufpreis:
1 000 HUF

13809.

Rufpreis:
800 HUF

13810.

Rufpreis:
1 200 HUF

13811.

Rufpreis:
1 000 HUF

A cirill betűs szláv nyelvek neveinek magyar helyesírása. Az újgörög nevek magyar helyesírása. Szerk.: Hadrovics László, Zoltán András. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
13812.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iglói Endre, Jagusztin László: Poétikai és irodalomtörténeti fogalmak. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, orosz és magyar nyelven.
13813.

Rufpreis:
1 600 HUF

Révész Béla: Ady Endre életéről, verseiről, jelleméről. Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., kiegészített második kiadás. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, kissé sérült kötéssel, pár lap kijár, fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal, és képekkel.
13814.

Rufpreis:
1 200 HUF

13815.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF