Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

13973.

Rufpreis:
4 000 HUF

13974.

Rufpreis:
1 200 HUF

13975.

Rufpreis:
5 000 HUF

13976.

Rufpreis:
1 200 HUF

13977.

Rufpreis:
1 600 HUF

13978.

Rufpreis:
8 000 HUF

Akadémiai helyesírási szótár. Szerk.: Bárány Margit. Bp., 2009, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13979.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Keleti nevek magyar helyesírása. Szerk.: Ligeti Lajos, Terjék József. Bp, 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13980.

Rufpreis:
3 000 HUF

Közgazdasági helyesírási szótár. Szakszavak, kifejezések, szókapcsolatok, és rövidítések gyűjteménye. Szerk.: Bárányné Szabadkai Éva, Mihalik István. Bp., 2002, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13981.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13982.

Rufpreis:
6 000 HUF

13983.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Erdős Renée: Báró Herzfeld Clarissz. Bp., 1928, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói viseltes illusztrált papír védőborítóban, a papírborító szakadozott, javított, de egyénként a könyv jó állapotban van. A szerző által aláírt.
13984.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF