Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

13949.

Rufpreis:
1 000 HUF

13950.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kassák Lajos: Egy emlék hálojában. Százezrek könyve. Bp., é.n. (1942), Dr. Áchim András Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos. A borító Kassák Lajos munkája.
13951.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schnitzler Arthur: A hűtlen feleség. Fordította Franyó Zoltán. Tevan Könyvtár. Békéscsaba, é.n.,Tevan-Kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, az elülső borító leszakadt, a gerince kissé sérült.
13952.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Kovács Fréda: Hóval fujta be a szél... Budapest, 1940, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, jó állapotban. Első kiadás. A szerző által dedikált.
13953.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dlusztus Imre, Novák Miklós: A sakkzseni. A fotókat Nagy László készítette Pécs, 2004, Alexandra. Kiadói papírkötés, szövegközti illusztrációkkal, és egészoldalas fekete-fehér fotókkal.
13954.

Rufpreis:
1 200 HUF

13955.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illés Endre: Igézet. Illés Endre képeskönyve. Budapest, 1982, Magvető Könyvkiadó, 591 p. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.
13956.

Rufpreis:
2 000 HUF

13957.

Rufpreis:
1 600 HUF

13958.

Rufpreis:
2 000 HUF

13959.

Rufpreis:
2 000 HUF

13960.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF