Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

Bálint Aladárné: Felszabadító önmunkálkodás. Budapest, 1942, Bethlen Nyomda Rt. Kiadói papírkötés.
13876.

Rufpreis:
1 000 HUF

13877.

Rufpreis:
2 000 HUF

13878.

Rufpreis:
4 000 HUF

13879.

Rufpreis:
2 800 HUF

13880.

Rufpreis:
1 200 HUF

Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Kiadói színes, illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva, márványozott lapélekkel, a gerince kissé sérült, a borítója kissé kopottas.
13881.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kellér Andor: Zöld gyep, zöld asztal. Szemere Miklós életregénye. (Bp.), 1941, Szerzői kiadás, Officina-ny. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, foltos borítóval, kissé sérült kötéssel, a címlap Vörös Géza munkája. A szerző által dedikált.
13882.

Rufpreis:
4 000 HUF

Babarczi Schwartzer Ottó: "Csák." Vörösmarty Mihály Téboly-alakja. Budapest, 1890, Hornyánszky Viktor, 70 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
13883.

Rufpreis:
3 000 HUF

A magyar nyelv értelemző szótára I-VII. Bp., 1980-1987, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, a hetedik kötet kissé foltos gerinccel.
13884.

Rufpreis:
5 000 HUF

13885.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi magyar költők tára II. kötet. XVI. századbeli magyar költők művei. I. 1527-1546. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1880, MTA Könyvkiadó-Hivatala. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.
13886.

Rufpreis:
2 000 HUF

13887.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF