Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben, Szép állapotban
Andersen-mesék. Az ifjúság számára átdolgozta Bíró Sándor. Hampel József rajzaival. Második kiadás. Bp., Dante Könyvkiadó. Javított kartonált kötés, kopottas állapotban.
Nisard D.: A franczia irodalom története I,III-IV. (Hiányos!) Fordította: Szász Károly. Budapest, 1878, Magyar Tudományos Akadémia, XV+463+V+419+XVI+537 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban! A borítója kopott, a gerince sérült. A III. kötetből 403-414 p. között a lapok kijárnak. A IV. kötetben ceruzás aláhúzásokkal. A II. kötet hiányzik!
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Budapest, 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Kissé megviselt állapotban. A borítója kopottas. A 170-171 p. között egy illusztráció kijár.