Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban. Névre szóló példány!
13720.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madárka. 102 magyar népdal. Közreadja Kerényi György. Bp. (1942.) Magyar Kórus. 112 l. A címlap és a népi rajzok Laczkovich Piroska kezevonása. Papírkötésben
13721.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bibó István: Nietsche Bp., 1992. Hatágú síp alapítvány. 101p.
13722.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jókai Mór: Napraforgók. Ujabb beszélyek I-II. Bp., 1890, Révai. Kiadói festett aranyozott illusztrált egészvászon, Gottermayer N.-féle kötés, kissé kopottas borítóval.
13723.

Rufpreis:
4 000 HUF

Martin Baxendale: A kisbaba működése + A kisbaba naplója. Bp., 1998, Animus. Kiadói papírkötés, kissé maszatos hátsó borítóval.
13724.

Rufpreis:
1 000 HUF

Martin Baxendale: A férfi működése. Bp., 1998, Animus. Kiadói papírkötés, kissé maszatos hátsó borítóval.
13725.

Rufpreis:
1 000 HUF

Modern könyvtár: Külföldi elbeszélők. Bp., Athenaeum.Egészvászon kötésben.
13726.

Rufpreis:
1 000 HUF

Simon István: Pacsirtaszó. Magvető, Budapest, 1958. Kiadói vászonkötés + papírborító. Dedikált példány
13727.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: Sztrogof Mihály. A Kaland Klasszikusai. Verne Gyula összes munkái. Bp., é.n.,Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált egészvászon, kissé kopottas borítóval.
13728.

Rufpreis:
2 000 HUF

Idegen szavak nagyszótára. Szerk.: Szécsi Ferenc. Bp., é.n., Universum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóban.
13729.

Rufpreis:
1 000 HUF

Déryné naplója. A Kisfaludy társaság megbízásából sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Törs Kálmán. I.-II. kötet. Bp., 1879. Ráth Mór. Korabeli aranyozott,  egészvászon kötésben  II. kötet gerince szakadt. Ritka!
13730.

Rufpreis:
4 000 HUF

Révai Kis Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek enciklopédiája. Szerk.: Csekei Varjú Elemér. Bp., 1936, Révai. Átkötött modern aranyozott gerincű félműbőr kötés. Jó állapotban.
13731.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF