Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

2 db időjárással kapcsolatos könyv: Herczegh Éva - Vojnits András: Időjós élővilág. (1981); Oláh Gábor: Az idő gazda mindenütt (1986). Vászon-, ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14592.

Rufpreis:
800 HUF

3 db gyógyítás témájú könyv: Hurdle, J. Frank: Házi gyógyítás (é. n.); Biegelbauer Pál: Gyógyító illatok (1990); Berente Ági: Keleti gyógymódok kézikönyve (é. n.); MacRitchie, J.: Csi Kung (1994). Papírkötésben, jó állapotban.
14593.

Rufpreis:
800 HUF

3 db játékkal kapcsolatos könyv: Kovács Endre: Ultikódex (1981); Kártyások könyve. Szerk.: Berend Mihály (1984); Sakk, verseny- és játékszabályok (1978). Papírkötésben, jó állapotban.
14594.

Rufpreis:
800 HUF

Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14595.

Rufpreis:
4 000 HUF

14596.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szántó Kálmán: Weér Judit és egyéb elbeszélések. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel, pár lap foltos.
14597.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dickens: A Pickwick-Club II. Fordította Hevesi Sándor. Klasszikus regénytár. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, festett lapszélekkel. Csak második kötet.
14598.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy asszonyok élete. Karriérek. Összegyűjtötte Szikra. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos, kissé viseltes borítóval.
14599.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pongó István: A sakktaktika titkai. Budapest, 1995, Medicina Könyvkiadó. 2., átdolgozott bővített kiadás. Kiadói kemény papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal.
14600.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Teronovszky Ferenc: Nemzetközi menedzsment európai szemmel. Bp., 2004, Szókratész Külgazdasági Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14601.

Rufpreis:
1 600 HUF

14602.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu. Debrecen, 1989, Csokonai Kiadóvállalat. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
14603.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF