Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 516
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1440490
14762
283
Kiss József: Kóró Józsefné, a Matyóház alapító elnöke.(Könyv a Matyóház történetéről.) Mezőkövesd, 2010, Kóró József. Kiadói kemény papírkötés.
1430189
14763
283
Kiss Menyhért: Mézeskalács-szív. Elbeszélések. Budapest, 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
1430182
14764
283
Egry Irén: Deák Ferenc. Történeti arckép. Budapest, 1941, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés. 1440328
14765
283
Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1440285
14766
283
1418511
14767
283
Szép Ernő: Vőlegény. Leipzig - Wien, [1922], Pegazus. Első kiadás! Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, egyébként jó állapotban. 1440211
14768
283
Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938, Kissé foltos papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
1440264
14769
283
Nem-magyar keresztnevek jegyzéke. Bp., 1909, MTA. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1440263
14770
283
Szécsi Ferenc: Új magyar szavak szótára. Bp., é. n., Universum. Papírkötésben, tintafoltos.
1439983
14771
283
Beöthy Zsolt: Színműírók és színészek 1878-1881. Bp., 1882, Athenaeum. Kissé megviselt félvászon kötésben. 1440336
14772
283
Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Bp., 1979, Corvina (Magyar népművészet 9). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1418546
14773
283
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF