Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Kiss József: Kóró Józsefné, a Matyóház alapító elnöke.(Könyv a Matyóház történetéről.) Mezőkövesd, 2010, Kóró József. Kiadói kemény papírkötés.
14762.

Rufpreis:
800 HUF

Kiss Menyhért: Mézeskalács-szív. Elbeszélések. Budapest, 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
14763.

Rufpreis:
800 HUF

Egry Irén: Deák Ferenc. Történeti arckép. Budapest, 1941, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés.
14764.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14765.

Rufpreis:
1 000 HUF

14766.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szép Ernő: Vőlegény. Leipzig - Wien, [1922], Pegazus. Első kiadás! Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, egyébként jó állapotban.
14767.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938, Kissé foltos papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
14768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nem-magyar keresztnevek jegyzéke. Bp., 1909, MTA. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
14769.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szécsi Ferenc: Új magyar szavak szótára. Bp., é. n., Universum. Papírkötésben, tintafoltos.
14770.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beöthy Zsolt: Színműírók és színészek 1878-1881. Bp., 1882, Athenaeum. Kissé megviselt félvászon kötésben.
14771.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Bp., 1979, Corvina (Magyar népművészet 9). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14772.

Rufpreis:
800 HUF

14773.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF