Szabó Dezső: Az elsodort falu I-II. Budapest, 1920, Táltos Kiadása. Átkötött félvászon, 280+279 p. Második kiadás. A borítók kicsit kopottak. Az I.kötet borítója és lapjai foltosak. A. I. kötet egyik lapja (13/14 p.) kijár. A II. kötet kötése sérült.
4 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból, (Tamási Áron: Jégtörő Mátyás, Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: Uz Bence, Erdélyi Helikon Anthologia), különféle kiadásban, kiadói egészvászon kötés, változó állapotban.
Sport témájú könyvek, 2 db: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Budapest, 1965, Sport. Kiadói papírkötés, foltos. Borbély Pál: Labdarúgó VB. Budapest, 1966, Sport. Kiadói papírkötés. A kötése laza, sérült, a lapszélek foltosak.
Fekete Lajos: Delelő Nap. Fekete Lajos válogatott költeményei 1925-1940. Schöpflin Aladár előszavával. Budapest, é.n., Láthatár, 151 p. Kiadói picit viseltes kemény papírkötés. Számozott példány. (500/497)
Nevill Drury: A miszticizmus és az ezoterikus tanok lexikona. Fordította Magdus Rita. Budapest, 1994, Ferenczy Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.