Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Hedin, Sven: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., é. n., Magyar Közlöny. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14738.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rákosi Mátyás: A fordulat éve. Budapest, 1951, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben
14739.

Rufpreis:
2 400 HUF

14740.

Rufpreis:
2 000 HUF

László Zsigmond: Liszt Ferenc és az orosz zene. Bp., 1955, Magyar-Szovje Társaság. Készült 2000 példányban. Félvászon kötésben, jó állapotban.
14741.

Rufpreis:
1 000 HUF

Békés István: Magyar ponyva pitaval. Budapest, 1966, Minerva. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
14742.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Kós Károly: Eszköz, munka, néphagyomány. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, számos illusztrációval. Jó állapotban.
14743.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Bartha József: A Magyar Nemzeti Irodalom Története I-II. Budapest, 1910, Szent István Társulat, 397+372 p. Második, javított kiadás. Átkötött egészvászon kötés. A borító kopottas, és a gerince sérült.
14744.

Rufpreis:
1 000 HUF

14745.

Rufpreis:
800 HUF

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
14746.

Rufpreis:
800 HUF

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapotban.
14747.

Rufpreis:
800 HUF

14748.

Rufpreis:
800 HUF

14749.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF