Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 516
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1339252
14726
283
1469008
14727
283
Dessewffy Arisztid: Félszázad múltán. É.n., h.n. Félbőr kötés, gerincnél sérült, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
1462790
14728
283
Vegyes szótár tétel, szlovák-magyar kisszótárak, 2 db: T. Göbel Marianne: Szlovák-magyar szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1984, Terra. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Lukács Katalin: Magyar-szlovák szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1988, Terra. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. 1461100
14729
283
Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1964, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1461085
14730
283
Révész Béla: Esztergomi lélek. Bp., 1934, Dante (Az írás mesterei). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1461488
14731
283
Bíró Lajos: Magyar mágia. Bp., é. n., Magyar Ház. Papírkötésben, jó állapotban. 1417910
14732
283
Turul Szépmíves Könyvek, 4 db (1.,2.,3.,6. kötetek), változó, többnyire kopottas, picit foltos állapotban: Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Budapest, é.n. (1939), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 1. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. B. Kovács Fréda: Rohanó Áradat. Budapest, é.n. (1938), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 2. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Matolcsy Andor: Start. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó, 3 kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Terescsényi Gyula: Bolygó Magyarok. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. 1464336
14733
283
Konrád György: A látogató. 1. kiad. Bp., 1969, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1444299
14734
283
Adalbert Stifter: Abdias. Pesth, 1853, Verlag von Gustav Heckenast. Kiadói vászonkötés, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban, angol nyelvű kézzel írott dedikációval 1417824
14735
283
vitéz Somogyvári Gyula: A hadtest hű marad. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas félvászonkötés.
1427725
14736
283
1407026
14737
283
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF