Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Fülöp Zsigmond: A Jókai Egyesület huszonöt éve (1911-1936). (Komárom), 1937, Jókai Közmívelődési és Múzeum Egyesület. Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval, felvágatlan példány.
14641.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ráskai Ferenc: Áram a tengerben. Jászai Mari Rajeci regénye. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadt, kopott, viseltes, Suhay Imre ex libris-szével. A szerző által dedikált (Suhay Imrének).
14642.

Rufpreis:
3 000 HUF

May Károly: A vad Kurdisztánon át. Regény az érettenn ifjuság számára. Átdolgozta  Dr. Mikses Lajos. Bp., 1911, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos illusztrált egészvászon kötés, javított gerinccel, a kötését megerősítették.
14643.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
14645.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tallár Ferenc: A szabadság és az európai tradíció. Bp., 1999, Atlantisz. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14646.

Rufpreis:
1 200 HUF

14647.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mandelstam, Nagyezsda: Emlékeim. Bp., 1990, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.
14648.

Rufpreis:
1 400 HUF

Simon, Alfred: Dictionnaire du théâtre français contemporain. Párizs, 1970, Libraire Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.; Bourin, André - Rousselot, Jean: Dictionnaire de la littérature française contemporaine. Párizs, 1966, Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.
14649.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes visszatér. Bp., 1998, Ifjúsági Lap-, és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
14650.

Rufpreis:
800 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élrete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
14651.

Rufpreis:
1 200 HUF

14652.

Rufpreis:
1 400 HUF

14653.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF