Vas Zoltán: Tizenhat év fegyházban. Budapest, 1944, Kommunisták Magyarországi Pártja, 167 p. Kiadói félvászon kötés. A borítója foltos, kopottas. A kötése laza. Első kiadás. A könyvet valószínűleg nem itthon, hanem Moszkvában adták ki. Ritka!
Bethlen Gábor (1580-1629). Bp., 1980, Kiadja a Magyarországi Református Egyház zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, mely hozzáragadt a kötéshez.
Hevesi Sándor dr.:Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Több mint kétezer jó tanács és kitűnő recept. Budapest, 1934, Athenaeum. Foltos egészvászon kötésben
Kanizsa József: Szivárvány alatt a Rábaparti Körmend. Versek, prózák, fotók. Körmend, 2015, szerzői. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
Gerald Durrel: Vadak a vadonban. Bp., 1988, Natura. Kartonált papírkötésben, jóállapotban.; Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1962, Móra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.