Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Musil, Robert: Törless iskolaévei. Három elbeszélés. Bp., 1965, Európa. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14678.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hortobágyi pásztor és betyár-nóták. Dallamokkal. Gyűjtötte és magyarázattal elláta Dr. Ecsedi István. A dallamokat lejegyezte és magyarázta Bodnár Lajos. Debrecen, 1927, "Méliusz" Könyvkereskedés. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a gerince ragasztott, a borító elvált a könyvtesttől, a fűzése meglazult, sérült.
14679.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Radnai Béla: Az egységes magyar gyorsírás fogalmazási és irodai részének együttes tankönyve. Bp., 1939, Radnai Gyorsíróiskola. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban,a borító szakadt és elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, a címoldal hiányzik.
14680.

Rufpreis:
1 000 HUF

J. B. Wood: Troubleshooting your handgun. Northfield, é.n., DBI Book Inc. Kiadói papírkötés, angol nyelven, fekete-fehér fotókkal.
14681.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben.  Kissé megviselt állapotban: A 6.,9.,10.,13. kötetek gerince kopott, viseltes. A 6.,3. kötetek borítója sérült, viseltes. A 1. kötet gerince hiányzik, a borítója kopott. De belül alapvetően jó állapotban. Volt könyvtári és Ex libris bélyegzővel.
14682.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Magyar Regényírók Képes Kiadása, 4 kötet (5,7,37, 44 kötetek):  Nagy Ignácz: Magyar Titok I, III kötetek. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.  Baksay Sándor: Pusztai találkozás. Patak banya. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.  Iványi Ödön: A püspök atyafisága. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.
14683.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verseskötetek, 3 db:  Radnóti Miklós összes versei és műfordításai. Bp., 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé maszatos papírborítóban. Szabó Lőrinc összegyűjtött versei I-II. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Heltai Jenő versei. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
14684.

Rufpreis:
1 200 HUF

Judy Bastyra: Szex. Képes szerelmi kalauz. Fényképezte John Freeman. Fordította Fejérvári Boldizsár. Bp., 2006, Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
14685.

Rufpreis:
2 000 HUF

14686.

Rufpreis:
10 000 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötetek. Budapest, 1893-1900. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A borítók kissé kopottak, a gerincek kissé kopottak, némelyik kötet gerince (1.,8.,13,14.,17. kötetek) kissé sérült, a 6.,7. kötetek gerince sérült, de belül jó állapotban.
14687.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

14688.

Rufpreis:
10 000 HUF

14689.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF