https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyarország a XX. században I-V. kötet. Szerk.: Kollega Tarsoly István. Szekszárd, 1996, Babits Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Szép állapotban.
1
14895.

Magyarország a XX. században I-V. kötet. Szerk.: Kollega Tarsoly István. Szekszárd, 1996, Babits Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Féjja Sándor, Kőháti Zsolt, Sándor Tibor, Veress József: Magyar Filmlexikon I-II. Szerk.: Veress József. Budapest, 2005, Magyar Nemzeti Filmarchívum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.
1
14896.

Féjja Sándor, Kőháti Zsolt, Sándor Tibor, Veress József: Magyar Filmlexikon I-II. Szerk.: Veress József. Budapest, 2005, Magyar Nemzeti Filmarchívum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
14897.

Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A legujabb kor lexikona. 1919-1932. (Életrajzi adatok). Szerk. Rátky Zoltán, és Strazimir Oszkár. Budapest, 1932, A Legujabb Kor Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopottas borítóval, kopottas, némileg sérült gerinccel, pár lap némileg szakadozott, egy lap kijár.
1
14898.

A legujabb kor lexikona. 1919-1932. (Életrajzi adatok). Szerk. Rátky Zoltán, és Strazimir Oszkár. Budapest, 1932, A Legujabb Kor Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopottas borítóval, kopottas, némileg sérült gerinccel, pár lap némileg szakadozott, egy lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar legújabb kor lexikona. (1919-1930) (A magyar feltámadás könyve.) Szerk. vitéz Kerkápoly M. Emil. Bp. 1930 (Európa Ny.). 1151 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói félbőr kötésben.
1
14899.

A magyar legújabb kor lexikona. (1919-1930) (A magyar feltámadás könyve.) Szerk. vitéz Kerkápoly M. Emil. Bp. 1930 (Európa Ny.). 1151 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schenk János: Az erotika nagylexikona. Budapest-Pécs, 2002, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
1
14900.

Schenk János: Az erotika nagylexikona. Budapest-Pécs, 2002, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany János összes munkái 5. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. Budapest, 1884-1889, Ráth Mór. Kiadói egységes festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban.  Arany János összes munkái 5. Arany János Prózai dolgozatai. Budapest, 1884, Ráth Mór, 548 p. Második kiadás. A borítón minimális kopás, háta foltos.  Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. Versek. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+LI+556 p. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 2. Prózai dolgozatok. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t+575+XLIII p.+2 t.  Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 3. Levelezés I. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+XIX+494 p.+2 t. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 4. Levelezés II. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t.+474 p.+1 t. A kötése a 464/465 p. között sérült.
1
14901.

Arany János összes munkái 5. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. Budapest, 1884-1889, Ráth Mór. Kiadói egységes festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban. Arany János összes munkái 5. Arany János Prózai dolgozatai. Budapest, 1884, Ráth Mór, 548 p. Második kiadás. A borítón minimális kopás, háta foltos. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. Versek. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+LI+556 p. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 2. Prózai dolgozatok. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t+575+XLIII p.+2 t. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 3. Levelezés I. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+XIX+494 p.+2 t. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 4. Levelezés II. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t.+474 p.+1 t. A kötése a 464/465 p. között sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tompa Mihály Versei I-VI.+I kötet. (Komplett!) I.-II. Dalok. Románczok, III. Regék, IV. Népregék, V. Beszélyek. Balladák., VI. Vegyes tartalommal (1863). + Tompa Mihály Legujabb Költeményei (1867). Pest, 1858-1863-1867, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Az I. kötetben Tompa Mihály arcképe. Barabás Miklós rajza után J.Axmann & J.Benedict készítette a  metszetet. A gerince megviselt, sérült, de belül jó állapotban van. A könyvekben tulajdonosi névbejegyzésekkel.
1
14902.

Tompa Mihály Versei I-VI.+I kötet. (Komplett!) I.-II. Dalok. Románczok, III. Regék, IV. Népregék, V. Beszélyek. Balladák., VI. Vegyes tartalommal (1863). + Tompa Mihály Legujabb Költeményei (1867). Pest, 1858-1863-1867, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Az I. kötetben Tompa Mihály arcképe. Barabás Miklós rajza után J.Axmann & J.Benedict készítette a metszetet. A gerince megviselt, sérült, de belül jó állapotban van. A könyvekben tulajdonosi névbejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garay János  összes költeményei. Egy kötetben. A költő arczképével. Második teljes kiadás. Pest, 1860, Nyomatott Emich Gusztávnál. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, [4] + XI p. + 1072 hasáb (oldalanként kettő). Márványozott lapélekkel. Jó állapotban!
1
14903.

Garay János összes költeményei. Egy kötetben. A költő arczképével. Második teljes kiadás. Pest, 1860, Nyomatott Emich Gusztávnál. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, [4] + XI p. + 1072 hasáb (oldalanként kettő). Márványozott lapélekkel. Jó állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ungarn - Magyarország - A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909. Erdélyi. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben. Kifogástalan állapotban, védőtokban / Nice elbuum about Hungary in Geman with many illustrations. In painted full linen binding. Flawless condition!
1
14904.

Ungarn - Magyarország - A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909. Erdélyi. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben. Kifogástalan állapotban, védőtokban / Nice elbuum about Hungary in Geman with many illustrations. In painted full linen binding. Flawless condition!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edward Fitzgerald: Rubaiyat of Omar Khayyam: The First and Fourth Renderings in English Verse. With illustrations by Willy Pogany. New York, n.d., Thomas Y. Crowell Company. 96 p. With eight tipped-in colour plates, including frontis, also  floral decoration to the pages, done in black and white. Red cloth-bound, attractive gilt titles and illustration to front and spine. Wonderful copy.
1
14905.

Edward Fitzgerald: Rubaiyat of Omar Khayyam: The First and Fourth Renderings in English Verse. With illustrations by Willy Pogany. New York, n.d., Thomas Y. Crowell Company. 96 p. With eight tipped-in colour plates, including frontis, also floral decoration to the pages, done in black and white. Red cloth-bound, attractive gilt titles and illustration to front and spine. Wonderful copy.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jókai Mór: És mégis mozog a föld I-II. Jókai Mór összes művei XLIII-XLIV. Nemzeti kiadás. Budapest, 1896, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A gerince és a borítója kicsit kopottas, a gerince kicsit sérült.
1
14906.

Jókai Mór: És mégis mozog a föld I-II. Jókai Mór összes művei XLIII-XLIV. Nemzeti kiadás. Budapest, 1896, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A gerince és a borítója kicsit kopottas, a gerince kicsit sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse