Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. Színes, rajzos kiadói papírborítóban. Pár lap kijár, pár lapja szakadt, a gerince szakadozott és kopott.
Jókai Mór: Forradalom alatt írt művek. Bp., 1912, Révai (Jókai Mór hátrahagyott művei 6.). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Sorszámozott, 238. sz. példány, készült 600 példányban, könyvárusi forgalomba nem került.
Dr. Szomor Sándor. Jubileumi Emlékalbum. A 125 éve alakult Budapesti Detektívtestület Tiszteletére. Szemelvények az állami bűnüldözés történetéből. Budapest, 2011, Országos Rendőr-főkapitányság, 343 p. 1058 számú példány. Kiadói egészvászon kötés.
Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.