https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia.  Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.
1
14799.

Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia. Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móricz Zsigmond: Árvácska. Budapest, É.N., Athenaeum. Kiadói papír kötés, 149 p. A kiadói papírborítója szakadozott.
1
14800.

Móricz Zsigmond: Árvácska. Budapest, É.N., Athenaeum. Kiadói papír kötés, 149 p. A kiadói papírborítója szakadozott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
1
14801.

Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdős Renée: Báró Herzfeld Clarissz. Bp., é.n., Athenaeum. Korabeli egészvászon-kötésben. Aláírt példány!
1
14802.

Erdős Renée: Báró Herzfeld Clarissz. Bp., é.n., Athenaeum. Korabeli egészvászon-kötésben. Aláírt példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pálfai János: Futball iskola. I. Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben, kis ázásnyommal.
1
14803.

Pálfai János: Futball iskola. I. Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben, kis ázásnyommal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. századból. Új életre keltette -. Tizenöt képpel. Budapest., É.N., Béta Irodalmi Részvénytársaság. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben, 186 p. A borítója kopott, és foltos. A címlapon ajándékozási sorokkal, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
14804.

Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. századból. Új életre keltette -. Tizenöt képpel. Budapest., É.N., Béta Irodalmi Részvénytársaság. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben, 186 p. A borítója kopott, és foltos. A címlapon ajándékozási sorokkal, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Bp., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány!
1
14805.

Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Bp., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dékány András: A gyár. Káldor Könyvkiadóvállalat, 1933, Budapest. Vászonkötés, 174 oldal. Első kiadás. Dékány András soraival, és aláírásával. Állapot: jó. A gerince fakó. A kötése picit meglazult.
1
14806.

Dékány András: A gyár. Káldor Könyvkiadóvállalat, 1933, Budapest. Vászonkötés, 174 oldal. Első kiadás. Dékány András soraival, és aláírásával. Állapot: jó. A gerince fakó. A kötése picit meglazult.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
1
14807.

Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Budapest,1943, Révai.  Kiadói félvászon kötés, 264 p. A gerince némileg kopottas, szakadt.
1
14808.

Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Budapest,1943, Révai. Kiadói félvászon kötés, 264 p. A gerince némileg kopottas, szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
14809.

Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.
1
14810.

Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse