Lászlóffy Csaba: De ki a nyertes? Két kisregény. Kolozsvár, 1995, Minerva (Minerva Könyvek 2.). A szerző által Murádin Jenő (1937- ) művészettörténésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
Ezer kortárs. Az 1936-os év lexikona. 1. köt. [Bp.], [1936], Magyar Hírlap. Unicus, több kötete nem jelent meg. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
Holbach: A természet rendszere. A természeti és erkölcsi világ törvényei. Bp., 1954, Akadémiai (MTA Filozófiai írók tára 8.). Készült 1000 példányban. Vászonkötésben, jó állapotban.
Dr. Acsády Ignác (szerk.): Az Athenaeum Kézi Lexikona I-II. A tudományok enciklopédiája. Különös tekintettel Magyarországra. Budapest, é.n. (1893), Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, rajta műanyag védőfóliában. A szerző által aláírt.
Györffy Sarolta: Találkozások Pityuval (egy tanárnő könyve). Bp., 2006, Kairosz. A szerző által dedikált példány! Külön lapon a könyvbe helyezett Mádl Ferenc-féle kiegészítéssel. Papírkötésben, jó állapotban.