Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Lászlóffy Csaba: De ki a nyertes? Két kisregény. Kolozsvár, 1995, Minerva (Minerva Könyvek 2.). A szerző által Murádin Jenő (1937- ) művészettörténésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
14967.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pozsvai Györgyi: Bodor Ádám. Pozsony, 1998, Kalligram Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Bodor Ádám által dedikált.
14968.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezer kortárs. Az 1936-os év lexikona. 1. köt. [Bp.], [1936], Magyar Hírlap. Unicus, több kötete nem jelent meg. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
14969.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kóró Imre-Szinérváry György(szerk.): "Magyar Jövő" költők, írók, művészek antológiája. I. könyv. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
14970.

Rufpreis:
1 000 HUF

Holbach: A természet rendszere. A természeti és erkölcsi világ törvényei. Bp., 1954, Akadémiai (MTA Filozófiai írók tára 8.). Készült 1000 példányban. Vászonkötésben, jó állapotban.
14971.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Acsády Ignác (szerk.): Az Athenaeum Kézi Lexikona I-II. A tudományok enciklopédiája. Különös tekintettel Magyarországra. Budapest, é.n. (1893), Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
14972.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, rajta műanyag védőfóliában. A szerző által aláírt.
14973.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., [2005], Duna Könyvkiadó. A szerző által dedikált példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14974.

Rufpreis:
1 200 HUF

Györffy Sarolta: Találkozások Pityuval (egy tanárnő könyve). Bp., 2006, Kairosz. A szerző által dedikált példány! Külön lapon a könyvbe helyezett Mádl Ferenc-féle kiegészítéssel. Papírkötésben, jó állapotban.
14975.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gábor Zoltán: Elkallódott Ünnep. Budapest, 1971, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A szerző által dedikált.
14976.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fábián Gyula: Táborozás a Balatonnál. Biczó András rajzaival. Második kiadás. Bp., 1944, Dante. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, ázásnyomokkal és penészfoltokkal.
14977.

Rufpreis:
1 000 HUF

14978.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF