Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 516
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1405717
14943
283
10 kötet Emile Zola összes művei sorozatból. A föld I-IV.; A Pénz I-III.+A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések.;Az összeomlás I-IV; Germinal I-III.+Chabre ur osztrigái; Szerelem I-II.; Az emberirtó II-III.; Budapest, é.n., Christensen és Társa-Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói némileg kopott aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a kötéstáblákon a szerző plakettjével. A címlap keretrajzát Végh Gusztáv iparművész, a plakettet Beck Ö. Fülöp szobrászművész tervezte.
1327764
14944
283
1405912
14945
283
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Budapest, 1944, Exodus, 45 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1262794
14946
283
Rachel Field: Hitty. Bp., é.n. Révai. Kiadói félvászon kötésben
1324427
14947
283
1336750
14948
283
1224559
14949
283
Nagy József: Az ethika alapvonalai. h. n., 1925, Danubia Könyvkiadó. Korabeli aranyozott vászonkötésben. 1224589
14950
283
1246291
14951
283
1336501
14952
283
1323174
14953
283
1337648
14954
283
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF