Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

14605.

Rufpreis:
3 000 HUF

14606.

Rufpreis:
4 000 HUF

14607.

Rufpreis:
1 000 HUF

14608.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, foltos, megviselt állapotban.
14609.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madzsar József: Az ember származás és a származástan vázlata. Természet és Társadalom 2. Budapest, 1918, Új Magyarország Részvénytársaság, 95p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a borítón és a címlapon ceruzás jegyzet.
14610.

Rufpreis:
1 000 HUF

Oz Almog: Colors of War / Camouflage. Wien, 2004, Jüdisches Museum - Hofmobiliendepot - Möbel Museum. Kiadói papírkötés. Német nyelven. / Paperbinding, in german language.
14611.

Rufpreis:
800 HUF

Reményik Sándor: Romon virág. Versek. 1930-1935. Budapest, é.n., Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas bortóval, kissé sérült gerinccel és sérült kötéssel.
14612.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Petőfi. Budapest, 1948, Nyugat. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé viseltes papírborítóban, kissé sérült fűzéssel, az elülső kötéstábla belsején ex libris-szel.
14613.

Rufpreis:
800 HUF

Theodore Dreissler: Sowjetrussland. Berlin, Wien, Leipzig, 1929, Paul Zsolnay Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, német nyelven. / Linen-binding, in german language.
14614.

Rufpreis:
800 HUF

14615.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Pápa Relli: Ferkó. Bp., 1959. Móra. Győrffy Anna rajzaival. Mechanikus,, kihajtható mesekönyv.
14616.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF