Szántó Kálmán: Weér Judit és egyéb elbeszélések. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel, pár lap foltos.