Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1353577
11115
276
Drasche kevert motívumos dekoratív porcelán kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
1391324
11117
276
B&B német juhász, kézzel festett, jelzett, kopott, h:21 cm, m:13,5 cm
1393898
11118
276
Ens bonbonier, kézzel festett, rózsán lepattanásokkal, m:15 cm, d:17 cm 1413563
11119
276
Alba harmonikázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 940355
11120
276
1274815
11121
276
30000
1410045
11122
276
Alba Iulia porcelán harcsa, jelzett, kézzel festett, m: 16 cm. 1411382
11124
276
Sevres kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással és hajszálrepedéssel, m:19 cm 1411848
11125
276
3800
Villeroy&Boch négy évszak tányér sorozat (4db), matricás. jelzett (Laplau), hibátlan, d:23 cm (4×) 1412206
11126
276
William Alsagen&Co falitányér, levonóképes, hibátlan, jelzett, d:17 cm 1400348
11127
276
Delft BlueColor kislány és kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:14 cm 1410566
11128
276
Bavaria matricás doboz, jelzett, kopott aranyozás, d:16 cm, m:11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF