Porzellan

Zahl der Lose: 85

Drasche kevert motívumos dekoratív porcelán kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
11115.

Rufpreis:
800 HUF

B&B német juhász, kézzel festett, jelzett, kopott, h:21 cm, m:13,5 cm
11117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ens bonbonier, kézzel festett, rózsán lepattanásokkal, m:15 cm, d:17 cm
11118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alba harmonikázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11119.

Rufpreis:
1 000 HUF

11120.

Rufpreis:
3 000 HUF

11121.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Alba Iulia porcelán harcsa, jelzett, kézzel festett, m: 16 cm.
11122.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sevres kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással és hajszálrepedéssel, m:19 cm
11124.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Villeroy&Boch négy évszak tányér sorozat (4db), matricás. jelzett (Laplau), hibátlan, d:23 cm (4×)
11125.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

William Alsagen&Co falitányér, levonóképes, hibátlan, jelzett, d:17 cm
11126.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

Delft BlueColor kislány és kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:14 cm
11127.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bavaria matricás doboz, jelzett, kopott aranyozás, d:16 cm, m:11 cm
11128.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF