Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1415102
11067
276
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett (koronás, Lux Elek), m: 20 cm, h: 25 cm
1370335
11068
276
1413401
11069
276
Herendi kínai figura (fogpálcikatartó) , kézzel festett, apró lepattanással, m:3,5 cm
1413445
11070
276
Herendi papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1369915
11071
276
Herendi hiányos madaras készlet, kézzel festett, jelzett , kopott aranyozás, d:12 cm, d:25,5 cm, 1387413
11072
276
Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5 cm, d:4,5 cm 1387420
11073
276
Herendi Viktória mintás áttört tál, kézzel festett, jelzett, restaurált, 17×17 cm 1394743
11074
276
14000
Herendi Apponyi mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:9 cm
1410715
11075
276
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1411320
11076
276
Herendi Rotschild mintás lámpatest és foglalat, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm, d:8 cm 1408816
11077
276
1390174
11078
276
Herendi rózsás gyertyatartó, levehető fejjel, kézzel festett, jelzett, több apró lepattanással, m: 18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF