Porzellan

Zahl der Lose: 85

Zsolnay pillangós bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis máz alatti repedésekkel, 11×11×6 cm
11091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangós váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:34 cm
11092.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11093.

Rufpreis:
6 000 HUF

11094.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay rózsa mintás mokkás csésze és alj párban ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 19×14 cm
11095.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay teás csészealjak (9db), matricás, jelzett, kopott, d:15 db (9 db)
11096.

Rufpreis:
2 000 HUF

11097.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11098.

Rufpreis:
5 000 HUF

11099.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay Éva porcelán teáscsésze, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, d: 9,5 cm
11100.

Rufpreis:
1 400 HUF

11101.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi Riolit áttört kosárka "Siófoki emlék" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×15 cm
11102.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF