Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1390119
11091
276
Zsolnay pillangós bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis máz alatti repedésekkel, 11×11×6 cm
1390636
11092
276
26000
Zsolnay pillangós váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:34 cm 1390707
11093
276
1390709
11094
276
1390640
11095
276
Zsolnay rózsa mintás mokkás csésze és alj párban ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 19×14 cm 1401427
11096
276
Zsolnay teás csészealjak (9db), matricás, jelzett, kopott, d:15 db (9 db)
1330927
11097
276
Zsolnay 4 személyes barna teás készlet, 4 db csésze+alj, jelzettek, apró kopásnyomokkal, némelyiken apró csorbával, d: 9 ill. 14,5 cm 1394762
11098
276
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1304369
11099
276
1410509
11100
276
Zsolnay Éva porcelán teáscsésze, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, d: 9,5 cm 1370540
11101
276
1412210
11102
276
Hollóházi Riolit áttört kosárka "Siófoki emlék" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF