Porzellan

Zahl der Lose: 85

11103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, d:12 cm
11104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi mokkás csésze és alj készlet, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11105.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte tálkák ( 2 db), kis doboz, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, 14×12 cm, d:15,5 cm, 8,5×7 cm
11106.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Hollóházi és német porcelánok (mini váza, ékszertartó dobozka, tálka), 4 db, hibátlanok, jelzettek
11107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi gyümölcskosaras ülő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlna, m: 16,5 cm
11108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11109.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Hollóházi sárgaruhás táncoló nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11110.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

11111.

Rufpreis:
2 000 HUF

11112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kispesti porcelán babázó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11114.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF