Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1410252
11129
276
Enns rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 6,5 cm
1410312
11130
276
Roesler német porcelán váza, márványmintás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
1390138
11131
276
Eichwald német porcelán virágos bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
1390164
11132
276
Sitzendorf virágos bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
1073469
11133
276
1299395
11134
276
1411302
11135
276
Kis részben kézzel festett antik díszítésű jelzett Ilmenau porcelán bonbonier / Ilmenau chinaware bonbonier 13x9cm 1392482
11136
276
1275135
11137
276
1392475
11138
276
Szovjet porcelán teás készlet (Minszk Porcelángyár), 5 db. (teás kanna, 2 pohár, bonbonier, cukortartó), matricás, jelzett, kopott, különféle méretben. 1410036
11139
276
Porcelán cica, jelzés nélkül, kézzel festett, m: 19 cm. 1366722
11140
276
Kisfiú a kutyán, jelzett (HS), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF