Porzellan

Zahl der Lose: 85

Enns rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 6,5 cm
11129.

Rufpreis:
1 400 HUF

Roesler német porcelán váza, márványmintás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11130.

Rufpreis:
5 000 HUF

Eichwald német porcelán virágos bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
11131.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sitzendorf virágos bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11132.

Rufpreis:
2 000 HUF

11133.

Rufpreis:
8 000 HUF

11134.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis részben kézzel festett antik díszítésű jelzett Ilmenau porcelán bonbonier / Ilmenau chinaware bonbonier 13x9cm
11135.

Rufpreis:
1 000 HUF

11136.

Rufpreis:
4 000 HUF

11137.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szovjet porcelán teás készlet (Minszk Porcelángyár), 5 db. (teás kanna, 2 pohár, bonbonier, cukortartó), matricás, jelzett, kopott, különféle méretben.
11138.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán cica, jelzés nélkül, kézzel festett, m: 19 cm.
11139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kisfiú a kutyán, jelzett (HS), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11140.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF