Porzellan

Zahl der Lose: 85

Kézzel festett szerelmi jelenet, hibátlan, márka jelzés nélkül, m:21 cm
11141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kis kínai porcelán tétel: hamutartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 11 cm + kisváza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm + kékfestéses áttört váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm, összesen 3 db
11142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis kínai porcelán tétel: 3 db különféle kékfestéses evőtálka, d: 11,5 cm + 3 db különféle kékfestéses kanál, h: 14 cm, kézzel festettek, jelzettek (az egyik kanál nem), kis kopásnyomokkal, összesen 6 db
11143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Virágmintás porcelán tétel: kancsó, m: 17 cm; 2 db csésze, m: 6 cm; fogpiszkáló tartó, m: 6 cm; jelzés nélkül, lekopásokkal, az egyik csésze sérült, összesen 4 db
11144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai porcelán padlóváza, kézzel festett, jelzett. kopásnyomokkal, m: 60,5 cm
11145.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
11146.

Rufpreis:
800 HUF

Régi porcelán só-, bors- és fogpiszkálótartó, lepattanással, 14x6x8 cm
11147.

Rufpreis:
800 HUF

Ifjú, kezében rózsával. Fehérmázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
11148.

Rufpreis:
1 400 HUF

Régi festett portré fotó, szakadással, 26×20 cm
11149.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzett német hiányos teás készlet, kézzel festett, kopott
11150.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Német porcelán tétel, hibátlanok, jelzettek, összesen:4 db
11151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fülöp-szigeteki szuvenír hamutartó a Presidental Security Command jelvényével és Brig Gen Santiago S. Barangan, a testőrség vezetője  (1978-1986) nyomtatott aláírásával, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm /  Porcelain suovenir ashtray from the Philippines, with the insignia of the Presidental Security Command and the printed signature of Brig Gen Santiago S. Barangan the commander of the PSC (1978-1986), unsigned, with small wears, d: 15 cm
11152.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF