Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320117
13705
269
Dimitrij Mereskovszkij: Leonardo da Vinci I-II. Bp., é.n. Dante. Kiadói kopottas, félvászonkötésben. 1323933
13706
269
1323350
13707
269
1336970
13708
269
1336421
13709
269
Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben 1290910
13710
269
báró Jósika Miklós: A rom titkai I-II. Pest, 1856. Heckenast G. 227+190 p. Első kiadás! Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi bélyegzővel. 1291894
13711
269
1291853
13712
269
Falusi sportvezetők könyve. Bp.,1955, Athenaeum. 264 p. Kiadói illusztrált papírborítóban, kis sérüléssel. Ritka!
1291586
13713
269
F. A. Mitchell-Hedges: Tengeri szörnyek. Bp., é.n., Rózsavölgyi. 258 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
1291613
13714
269
1291573
13715
269
1324021
13716
269
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF