Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319647
13753
269
Fejes Sándor: A pápai öntészet története. 1940-1985. Pápa, 1995, Jókai Mór Városi Könyvtár. 103 p. Kiadói papírkötésben, a kötet alsó részén ázásnyommal. Dedikált példány!
543766
13754
269
100
Moly Tamás: Az utolsó pillanatban. Vörösbegy újabb kalandjai, I. köt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiváló állapotban 1327764
13755
269
1322838
13756
269
Biró József: A modern grafológia. 4. kiadás. Bp., 1943, Pantheon. 262 p. 266 szövegközti ábrával. A szövegben több helyen aláhúzásokkal. Korabeli félvászonkötésben. 1327452
13757
269
1324191
13758
269
1327475
13759
269
1344920
13760
269
Faludy György: Börtönversek 1950-53 (Az ávó pincéjében és Recsken). Bp., 1989, Magyar Világ. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban. 1357638
13761
269
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe élete és kalandjai. Ötödik kiadás. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1131146
13762
269
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.
1109369
13763
269
1107425
13764
269
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF