Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1357186
13656
269
Shakespeare szonettjei. Magyarra fordította Justus Pál. Kétnyelvű klasszikusok. 308.számozott példány. Bp., 1956, Corvina. Kiadói félbőr kötés, gerincnél enyhén kopott, egyébként jó állapotban. 1353540
13657
269
Kubašta, V.: A három jóbarát. Bp., 1976, Móra. Kihajtható mesekönyv. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1357127
13658
269
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcaságai. Második, javított és bővített kiadás. Képekkel. Budapest, 1901., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.T. Kiadói egészvászon borítóban, XI+418 p. Foltos lapélekkel. A borítója kopottas, picit sérült. Pár lap szakadozott. A lapszélek foltosak. 1357117
13659
269
Tóth Béla: Magyar Ritkaságok. Budapest, É.N., Athenaeum. Kopottas kiadói egészvászon borítóban, X+329 p. Foltos lapélekkel. A címoldal hiányzik. 1357767
13660
269
Disney, Walt: Hófehérke és a hét törpe. [Bp.], é. n., Palladis. Sérült, kopott kartonált papírkötésben. 1339252
13661
269
1335178
13662
269
1341366
13663
269
1341385
13664
269
1341217
13665
269
1337051
13666
269
1336669
13667
269
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF