https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 331
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1337563
13668
269
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Régi olasz novellák. Szerk Kilényi Mária. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1337048
13669
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Földes Géza: Három úrfi. Székely falusi történet. Bp., é.n., Lőrincz Ernő. Kiadói félvászonkötésben, a felső részen kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1337004
13670
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kipling: A dzsungel világa. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., 1946. Hungária. Korabeli , laza félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1336750
13671
269
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Haraszti, Émile: La musique hongroise. Paris, 1933, Henri Laurens. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1336433
13672
269
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tábori Pál: Amerika új lírája. Antológia a mai amerikai költők verséből. Bp., 1935, Vajda János Társaság. Kiadói, foxing-foltos papírkötésben. Dedikált példány! 1338292
13673
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk. Kabos Ede. I. köt. Bp., 1913, Légrády. Kiadói, gerincén hosszanti irányban sérült, aranyozott selyemkötésben, arany élmetszéssel. Benne Ady Endre, Krúdy Gyula, Móricz Zsigmond, stb művei. 1324427
13674
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bibó Lajos: A gyerek. Bp., 1938, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1335792
13675
269
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Híres szerelmesek. Budapest, 1902, Franklin-Társulat. Egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1342368
13676
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1335832
13677
269
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Oswald Spengle: Gép és ember. Egy új életfilozófia gondoltai. Budapesten az 1932. évben. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1340164
13678
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötéseben.
Das Lot is nicht erreichbar
1342921
13679
269
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső: Alakok. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. A képeket Molnár C. Pál rajzolta. Kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse