Rubin László: Egy ember, aki tőke és kamat. Népszava-Könyvkereskedés Kiadása. Papírkötés, 96 oldal. Rubin László dedikációjával. Állapot: Jó. A borító szélei szakadozottak. Felvágatlan példány.
Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált papírkötésben, a gerincén kis sérüléssel.
Nagy Ignác: Tisztújítás. Pest, 1845, Magyar Tudós Társaság kiadása (Eggenberger J. és fia). Harmadik kiadás. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. Az eredeti borító bekötve.
3 db könyv-Fehér Klára-Nemes László: Irokézek és felhőkarcolók. Bp., 1968. Dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Horváth István: Kiáltás a halál ellen. Versek 1971-1972. Dedikált! Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Dr. W. Halász Rózsi: A mai Amerika. Dedikált! Bp., Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik
Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. II. Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, 1900, Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, plakettel. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated.