A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1935. "A" sorozat: január-december; "B" sorozat: január-december. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
Balla Ignác: Edison. Több forrás munka alapján. Karriérek, Híres feltalálók. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, az első néhány oldal elvált.