Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 331

13741.

Rufpreis:
1 600 HUF

13742.

Rufpreis:
6 000 HUF

13743.

Rufpreis:
4 000 HUF

13744.

Rufpreis:
1 200 HUF

13745.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford. Varga István. Harmadik kiadás. Bp., 1942, Bárd Ferenc. 362 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13746.

Rufpreis:
2 000 HUF

13747.

Rufpreis:
6 000 HUF

13748.

Rufpreis:
1 600 HUF

13749.

Rufpreis:
1 400 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
13750.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13751.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dallos Jenő: Rajzos közéleti Ábécé. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói  kartonált kötés, kissé kopottas védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13752.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF