Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 331

Márai Sándor: A nővér. Budapest, 1947, Révai. Kiadói félvászon kötésben.
13680.

Rufpreis:
1 600 HUF

13681.

Rufpreis:
4 000 HUF

Babits Mihály: Nyugtalanság völgye. Táltos Kiadás, Budapest, 87 oldal. Első kiadás! Állapot: Megviselt, A borítója szétesett, az elülső és a hátsó borító leszakadt, de a könyvtest egyben van.
13682.

Rufpreis:
800 HUF

Mikszáth Kálmán: Magyarország Lovagvárai, Révai Kiadás, 139 o., fűzött papírkötés, 20x13 cm.  Állapot: A borítója sérült, szakadt, a könyvtest sérült, a lapok szélei ázottak, foltosak.
13683.

Rufpreis:
800 HUF

13684.

Rufpreis:
1 200 HUF

13685.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farkas Sándor-Úrhegyi Alajos: A magyar nyelv könyve. Eredmény- és példatár az osztott részben osztott elemi népiskola ötödik-hatodik oszt. számára. Rakssányi Dezső rajzaival. Budapest, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, 128 p. A borítója foltos. Volt könyvtári példány, bélyegzővel. Az utolsó oldalon ceruzával jegyzet.
13687.

Rufpreis:
1 000 HUF

Upton Sinclair: Önéletrajza. Bp., 1938, Epocha. Kiadói papírkötésben.
13688.

Rufpreis:
1 400 HUF

Képes Géza (szerk.:) Szeretlek. Studio. Kiadói félvászon kötésben
13689.

Rufpreis:
800 HUF

13690.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hess, Olga; Hess, Adolf Fr.: Wiener Küche. Sammlung von Kochrezepten. Leipzig und Wien, Franz Deuticke,1931, keményvászon kötés, XCVIII+744p.,mellékletekkel. Állapot: közepes. A borítója és a gerince kopott, sérült. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok. A kötése meglazult, a lapszélek foltosak.
13691.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13692.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF