https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 331
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1240738
13801
269
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1107449
13802
269
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1207178
13803
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Illyés Gyula összegyüjtött versei. Budapest, 1940. Nyugat. 460 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1324469
13804
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászonkötésben, hiányos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1323060
13805
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ur György: Lili, regény az életből. Bp., 1929, Színházi Élet. 140 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1338111
13806
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Babits Mihály: A gólyakalifa. Bp., é.n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben. 1327654
13807
269
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1324310
13808
269
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása. 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.
Das Lot is nicht erreichbar
1291977
13809
269
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1323612
13810
269
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. 153 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1322914
13811
269
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móricz Zsigmond: Mese a zöld füvön. Elbeszélések. Bp., 1915, Athenaeum. 186 p. Későbbi félvászon kötésben. Első kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
1323095
13812
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor József: Jelenések évei. Versek. Bp., 1940, Almanach. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse