Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 331

13813.

Rufpreis:
800 HUF

13814.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. J. C. Mardrus: Az Ezeregy Éjszaka Könyve VI.. Teljes és irodalmi magyar fordítás. Dr. J[oseph] C[harles] Mardusnak a perzsa és hindu kéziratból készült betűszerinti francia fordítása nyomán fordította: Kállay Miklós. Budapest, É.N.,  Genius Könyvkiadó Részvénytársaság. Félvászon kiadói borítóban, 484 p. A könyvben fekete-fehér illusztrációkkal. A gerince javított. A 71-72. oldal szakadt.
13815.

Rufpreis:
3 000 HUF

13816.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mohácsy József: 1,004,772. Általános Nyomda Rt. Szemes István rajzaival. Papírkötés, 195 oldal. Szemes István dedikációjával. Felvágatlan példány.
13817.

Rufpreis:
2 800 HUF

Albrecht kir. Herceg et alii: Magyar Sport. Budapest,  [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
13818.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sztrókay Lajos: Északi fal. Bp., Magyar Sí- és Turistaélet. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13819.

Rufpreis:
2 000 HUF

13820.

Rufpreis:
2 400 HUF

13821.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jókai Mór: A magyar nemzet története regényes rajzokban I-II. Negyedik kiadás.Tizenhét képpel. Budapest, 1884, Franklin-Társulat. Kopottas kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, aranyozott feliratokkal, 375+319 p.
13822.

Rufpreis:
2 000 HUF

13823.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Babits Mihály: A második ének. Budapest , 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi R.T. Kiadói félvászon kötésben, 103 p. Első kiadás! Sorszámozott (468)! A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Kissé megviselt állapotban. A gerince javított. A borítója kopott, foltos, maszatos.
13824.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF