https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 331
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1041861
13861
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1323079
13862
269
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az arisztokrácia válsága és jövője. Tanulmánygyűjtemény. Bp., 1942, Aurora. 63 p. (Aurora-könyvek) Kiadói papírkötésben. 807381
13863
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1886-dik évi országos törvénytár Bp., 1886 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Sérült gerincű félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1337648
13864
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Villani Lajos: Olasz irodalom. Bp., 1942. Dr. Vajna és Bokor, 182 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1336501
13865
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Haberlandt Mihály: Néprajz. Ford. Viski Károly. Bp., 1927, Franklin. 113 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1323174
13866
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1131348
13867
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
Das Lot is nicht erreichbar
1009716
13868
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1230826
13869
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1190093
13870
269
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1131359
13871
269
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1145950
13872
269
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szilágyi Vilmos: Szexuális kultúránkról. Bp., Családi Lap, Kiskönyvtár. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse