https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 331
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1057830
13849
269
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1244548
13850
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Paradicsom. Fordította Babits Mihály. Bp., 1949, Révai. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. 1242358
13851
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Aláírt példány! Korabeli, kissé laza, kopottas félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1224589
13852
269
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1224559
13853
269
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy József: Az ethika alapvonalai. h. n., 1925, Danubia Könyvkiadó. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1241490
13854
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Laczkó Géza: Sey Tamás levelei. Regény. Bp. 1922, Kultura. 1 t. 102p. Kiadói, illusztrált (Jaschik Álmos) kartonkötésben. (Gerinc hiányzik)
Das Lot is nicht erreichbar
1248121
13855
269
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balise Pascal: Les provinciales, ou Lettres écrites par Louis de Montalte a un provincial de ses amis / avec les notes de Guillaume Wendrock ; tome quatrieme. Amsterdam., 1767, aux Depens de la Compagnie. A gerincén sérült egészbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1296740
13856
269
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Párniczky Mihály: Koraőszi levélhullás. Budapest, 1942. Attila ny. 50 számozott példányban készült füzet. Ez egy számozatlan példány. 14p.
Das Lot is nicht erreichbar
1247161
13857
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bertalan Vince: Számolási gyakorlókönyv a kath. népiskolák IV. osztálya számára. III. rész. Az 1000-en felüli számkörben. Bp., 1918, Szent István Társulat. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247122
13858
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. Megjelent 5000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1246291
13859
269
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kissé sérült kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1040983
13860
269
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse